ניקוי גרנוליט בלחץ מים או קיטור החל מ-₪10

ניקוי גרנוליט, תמונה ראשית

האם יש לכם בחצר או בכניסה לבית משטח גרנוליט ואתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי ולחידוש הריצוף? הידעתם כי ניתן לחדש ולנקות ריצוף גרנוליט באמצעות מכשיר קיטור או מכשור לניקוי בלחץ מים גבוה? כמה עולה לנקות ריצוף גרנוליט ומי מתמחה בשירות זה?

ניקוי גרנוליט מחייב ידע וניסיון, יש כמה שיטות יעילות לניקוי יסודי של משטחי גרנוליט, למשל מכשיר קיטור, מכונות קרצוף מיוחדות ומכשיר לניקוי משטחים באמצעות לחץ מים גבוה. במהלך ניקוי משטח הגרנוליט משתמשים בחומרים חזקים העומדים בתקנים המחייבים, רק כך אפשר להסיר כתמים קשים מהמשטח ולחדש את פני הריצוף. אפשר ליישם שכבת סילר או וקס אקרילי לאחר ליטוש וחידוש המשטח כדי להגן עליו בפני פגעי מזג האוויר והיווצרות כתמים.

ניקוי גרנוליט החל מ-10 ₪ למ”ר

המחיר המומלץ לניקוי משטחי וריצופי גרנוליט הוא החל מ-10 ₪ למ”ר. יחד עם זאת, המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל המשטח, מורכבות העבודה, מאפייני המשטח, סוג הניקוי ודרישות מיוחדות של הלקוח.

ניקיון יסודי של ריצוף גרנוליט מתבצע בעזרת מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה או בקיטור, בדרך כלל מתחילים בשטיפה יסודית של המשטח כדי לנקות ולהסיר לכלוכים שהצטברו בחריצי הריצוף. אם הניקוי באמצעות לחץ מים או קיטור אינו אפקטיבי, חברת ניקיון בתים תציע ללקוח לנקות את הגרנוליט באמצעות מכונת פוליש הכוללת ראש קרצוף ייעודי. קרצוף המשטח מבטיח ניקיון יסודי של ריצוף הגרנוליט ורק אם לא מצליחים לנקות את הכתמים הקשים מבצעים ליטוש של פני המשטח כדי לחדש את מראה הגרנוליט. בסיום פעולת הליטוש וחידוש משטח הגרנוליט חשוב ליישם סילר או וקס אקריל כדי להגן על הריצוף לאורך זמן.

כדאי לדעת כי ניקוי משטחי גרנוליט מחייב ניסיון וידע, יש להתאים את שיטת וחומרי הניקוי לסוג המשטח ולמצבו. אם מפעילים לחץ מים גבוה מידי עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לריצוף הגרנוליט ויש לתקן את המשטח באמצעות בטון וחצץ.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *