כמה עולה פוליש קריסטל לרצפה?

פוליש קריסטל לרצפה, תמונה

מעוניינים להבריק את הרצפה בבית ומחפשים חברת פוליש מקצועית ואמינה? כמה עולה פוליש להברקת הרצפה בבית או בדירה? האם כדאי להזמין פוליש וקס או פוליש קריסטל?

פוליש הוא תהליך מיוחד לקרצוף ולהברקת רצפות. יש מספר סוגים של פוליש לרצפה, שתי השיטות הנפוצות ביותר הן פוליש קריסטל ופוליש וקס. פוליש קריסטל לרצפה מתאים לחידוש, לניקיון יסודי ולהברקת רצפות מאריחי שיש, טרצו ואבן טבעית, חשוב להדגיש כי שיטה זו אינה מתאימה לריצוף קרמיקה וגרניט פורצלן.

תהליך פוליש קריסטל לרצפה

בפוליש קריסטל משתמשים רק למרצפות שיש, אבן טבעית וטרצו. הפוליש מבוצע באמצעות מכשיר ייעודי עם ראש מצמר פלדה וגלגל להברקה. פוליש קריסטל חייב להיעשות רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים, יש להקפיד על כל השלבים וזו עבודה מורכבת וממושכת בהשוואה לשיטות פוליש אחרות, לכן טכניקה זו יקרה יותר מפוליש וקס ומשיטות פוליש אחרות.

בשלב הראשון מבצעים מירוק יסודי של הרצפה היבשה, בשלב זה מחברים למכונת הפוליש המתקדמת ראש עם צמר פלדה כדי לנקות היטב את הריצוף. במקביל למירוק הרצפה מחדירים חומר הברקה. בשלב השני מחליקים את הרצפה באמצעות חומר ייעודי, החומר סותם את הנקבוביות וההחלקה יוצרת שכבה אחידה. בשלב השלישי מחדירים חומר הברקה נוסף לרצפה ומבריקים אותה באמצעות המכונה. חברה מקצועית לפוליש מבצעת שלב נוסף הכולל מריחת חומר הברקה על הרצפה וקרצוף באמצעות גלגל הברקה כדי להבטיח גימור מושלם, הגנה יעילה בפני שריטות עקב גרירת רהיטים ומראה יוקרתי של הרצפה בבית.

כדאי להזמין פוליש קריסטל לרצפה כאשר הדירה או הבית הפרטי ריקים מרהיטים וחפצים. לכן, נהוג להזמין פוליש קריסטל אחרי שיפוצים מקיפים בבית או לאחר סיום עבודות הבנייה, ולפני מעבר וכניסה לדירה חדשה מקבלן או לדירה יד 2. כאשר מבצעים את הפוליש בדירה ריקה המחיר זול יותר והחברה תסיים את עבודתה בזמן קצר יותר.

מחירון פוליש לרצפה

חברה פוליש מקצועית ואמינה מתמחרת את העבודה לפי פרמטרים כמו שטח הדירה, מספר חדרים, מורכבות העבודה ומצב הרצפה. המחירון המומלץ לשירות פוליש קריסטל לרצפה הוא:

  • פוליש והברקה קריסטלית לדירה 3 חדרים: 30-24 ₪ למ”ר.
  • פוליש והברקה קריסטלית לדירה 4 חדרים (עד 100 מ”ר): 26-22 ₪ למ”ר.
  • פוליש קריסטל לדירה 5 חדרים ומעלה: 22-16 ₪ למ”ר.

אפשר לשדרג את העבודה ולהוסיף שכבה עם חומר המונע החלקה, זו פעולה מומלצת בעיקר לבתים עם ילדים ולבתים בהם מתגוררים קשישים. תוספת השכבה נגד החלקה היא כ-5 ₪ למ”ר בלבד. כמו כן, אם הנכס עמוס ברהיטים ויש להזיז את הפריטים השונים במהלך עבודות הפוליש, מחיר העבודה עשוי להתייקר, לכן חשוב לבדוק זאת מראש עם חברת הפוליש, ובהתאם לצורך כדאי לפנות את התכולה לפני תחילת העבודה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *